آدرس: تهران، بزرگراه ستاری شمال، نبش بلوار فردوس شرق، پلاک ۴۴۰، ساختمان سینا، طبقه ۳
۰۲۱ ۴۶۱۰۰۹۸۰-۹ info@srpt.ir
۰۳ آذر ۱۳۹۹

خوشبختانه با تلاش مستمر و بي وقفه همكاران شركت سينا ريل پارس و عليرغم شرايط نامساعد حاكم بر كشور بدليل شيوع ويروس منحوس كرونا، با هدف ارتقاي جايگاه شركت و حمايت از توليد داخل، امروز 24 دستگاه واگن لبه بلند تازه خريداري شده وارد سير بهره برداري شد.

به گزارش روابط عمومي شركت سينا ريل پارس اين واگنها كه در تاريخ 99/8/20 طی مراسمی با حضور وزير راه و شهرسازی و همچنين مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا به شبکه ریلی افزوده شده بود امروز و همزمان با صدور مجوز سير، رسماً به چرخه بهره برداري وارد شد.

 با ورود این واگن های جدید، تعداد ناوگان لبه بلند شرکت سینا ریل پارس به 200 دستگاه افزایش یافت که این مهم علی رغم مشکلاتی همچون تحریم قطعات، مشکلات ارز و شرایط حاکم بر کسب و کارها ناشی از ویروس کرونا به وقوع پیوست.

شايان ذكر است همزمان با اين بهره برداري، اولین سیستم ترمز ملی براي واگن های باری کشور نيز جهت بهره برداری وارد مدار خواهد شد و در راستاي حمایت از تولید داخلی، بخشی از واگن های شرکت سینا ریل پارس در حال مجهز شدن به این ترمز ساخت داخل می باشد كه پس از گذر موفقيت آميز از دوران آزمايش، قطع وابستگی به واردات و خودکفایی کشور در این حوزه را در پي خواهد داشت.