آدرس: تهران، بزرگراه ستاری شمال، نبش بلوار فردوس شرق، پلاک ۴۴۰، ساختمان سینا، طبقه ۴
۰۲۱ ۴۶۱۰۰۹۸۰-۹ info@srpt.ir
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

به یاری خداوند قادر متعال فعالیت های شرکت سیناریل پارس از جمله اقدامات توسعه ای به رغم ادامه دار شدن شرایط خاص ناشی از همه گیری ویروس کووید-19 ، با قوّت ادامه دارد. بر این اساس در تاریخ 1399/02/17 تعداد پنج دستگاه واگن لبه بلند نو به ناوگان شرکت سیناریل پارس اضافه شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت سیناریل پارس، در ایام پرفیض و برکت ماه مبارک رمضان و در سایه الطاف خداوند منان، در سالی که از سوی مقام معظّم رهبری به نام جهش تولید نام گذاری شده است، با پیگری های مجدّانه همکاران شرکت سیناریل پارس و با همراهی و مساعدت هلدینگ محترم و شرکت همگروه بن ریل، و در جهت احقاق حقوق صاحبان سهام شرکت، تعداد پنج دستگاه واگن لبه بلند جدید خریداری و به ناوگان شرکت سیناریل‌پارس اضافه و بلافاصله جهت فعالیت حمل به مبادی مورد نظر اعزام گردید و بدین ترتیب مجموع تعداد واگن های شرکت سیناریل پارس به عدد 616 دستگاه ارتقا یافت.

     لازم به ذکر است که ناوگان فوق با مدنظر قرار دادن اهداف عالیه مجموعه بنیاد از جمله هم افزایی با بخش تولید فولاد مورد بهره برداری قرار گرفته و ان شاالله آغازی برای پیگیری با قوّت و تکمیل  فرایند توسعه ناوگان شرکت و متعاقباً ورود به بازار بورس خواهد بود.