چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی / آرشیو

بازدید جناب آقای دکتر شیخ طاهری مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان از شرکت سیناریل پارس

جناب آقای دکتر شیخ طاهری مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان و جناب آقای مهندس پورمیرزا عضو محترم هیأت مدیره هلدینگ، روز شنبه مورخ 08/02/1398 با حضور در محل دفتر مرکزی شرکت سیناریل پارس، از مجموعه شرکت و روند فعالیت آن بازدید نمودند. ادامه »

انتصاب مدیرعامل و عضو هیأت مدیره جدید شرکت سیناریل پارس

به گزارش روابط عمومی شرکت سیناریل پارس، جناب آقای مهندس شیخ طاهری مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی و حمل ونقل پارسیان، طی حکمی جناب آقای دکتر حامد نوروزی را به عنوان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت سیناریل پارس منصوب کردند. ادامه »

10 دستگاه واگن نو باری لبه بلند تحویل شرکت سیناریل پارس شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سینا ریل پارس، اولین سری از واگن های پروژه خرید 100 دستگاه واگن لبه بلند از کنسرسیوم شرکت های واگن پارس و آروین تبریز که قرارداد آن در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته منعقد و مبادله شد، در تاریخ 16/5/97 و قریب به دوماه زودتر از موعد مقرر،... ادامه »

قرارداد خرید یکصد دستگاه واگن لبه بلند توسط شرکت سیناریل پارس از کنسرسیوم پارس- آروین به امضا رسید.

در دومین روز برگزاری ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، قرارداد خرید یکصد دستگاه واگن لبه بلند توسط شرکت سیناریل پارس از کنسرسیوم پارس- آروین به امضا رسید. ادامه »

طرح نهائی قلعه گنج

اطلاع نگاشت جامع الگوی پیشرفت و آبادانی منطقه قلع گنج مجموعه اقدامات بنیاد علوی بازوی محرومیت زدائی ادامه »

علت توقف پروژه برقی کردن خط ریلی بافق بندرعباس از نگاه کارشناسان

راه آهن بافق – بندرعباس که طرح اولیه آن به قبل از انقلاب باز می گردد به ویژه پس از پایان جنگ تحمیلی به عنوان بزرگترین طرح توسعه راه آهن مورد توجه مسئولین وقت قرار گرفته و با توجه به طرح اولیه ( به صورت دو خطه و برقی ) در سال 73 شبکه راه آهن کشور را به بندر شهید رجایی بندرعباس با طول 630 کیلومتر... ادامه »

نقش پررنگ ايران در كريدور ريلي شرق به غرب

مديرعامل راه آهن با اشاره به نقش جدي ترانزيت در روابط بين المللي كشورها از تمايل ايران براي انجام فعاليت گسترده در حوزه ريلي به عنوان يكي از كشورهاي در مسير كريدور شرق به غرب خبر داد. ادامه »

درخواست گازوییلی راه‌آهن

راه‌آهن، وزارت راه و شهرسازی، معاون اول رییس جمهور، وزارت اقتصاد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی درگیر طرحی شده‌اند که اگر مشکلات اقتصادی دولت نبود باید چند ماه قبل اجرای آن آغاز می‌شد. ادامه »