چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

بازدید جناب آقای دکتر شیخ طاهری مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان از شرکت سیناریل پارس

جناب آقای دکتر شیخ طاهری مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان و جناب آقای مهندس پورمیرزا عضو محترم هیأت مدیره هلدینگ، روز شنبه مورخ 08/02/1398 با حضور در محل دفتر مرکزی شرکت سیناریل پارس، از مجموعه شرکت و روند فعالیت آن بازدید نمودند.


بازدید جناب آقای دکتر شیخ طاهری مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان از شرکت سیناریل پارس

به گزارش روابط عمومی شرکت سیناریل پارس، آقایان دکتر شیخ طاهری و مهندس پورمیرزا پس از حضور در جلسه هیأت مدیره شرکت سیناریل پارس و استماع گزارش عملکرد شرکت در سال 97 و فروردین 98 و و مرور برنامه های شرکت در سال جاری، بازدیدی از واحدهای مختلف شرکت بعمل آوردند. همچنین مدیرعامل هلدینگ در پایان بازدید اظهار امیدواری نمودند که با روند مطلوب موجود در عملکرد شرکت و ترکیب اعضاء هیأت مدیره و با کمک حضور کارکنان جوان، تحصیلکرده، با انگیزه و تلاشگر موفقیت های روز افزون و ارتقاء مجدد جایگاه شرکت سینا ریل پارس انشاالله قابل تحقق خواهد بود.

مدیرعامل هلدینگ همچنین از مدیرعامل، اعضاء هیأت مدیره و کارکنان شرکت به جهت ارتقاء جایگاه شرکت در بین شرکتهای راه آهنی در حوزه بار و قرارگیری در گروه شرکت های با اندازه متوسط راه آهن (با حمل بیش از 500 میلیون تن کیلومتر در طول یک سال) قدردانی نموده و با اهداء تقدیرنامه به مدیرعامل شرکت، آقای دکتر نوروزی، برای مجموعه آرزوی توفیقات مستمر داشتند.

 

تاریخ خبر: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸